Bize ulaşın! - +90 352 221 16 16|bilgi@bilgegrafik.com
biz kimiz2018-09-17T11:44:12+00:00

DÜNYANIN DAHA İYİ TASARLANMIŞ ÜRÜN VE HİZMETLERE İHTİYACI OLDUĞUNA İNANIYORUZ

Atölye’nin fikirler tarafından yönlendirilen bir grafik tasarım firması olduğunu düşünüyoruz. Sıfırdan bir şeyler üretmeyi seviyoruz. Karmaşıklığı net hale dönüştürmeyi ve olağanüstü bir şey ortaya çıkarmayı seviyoruz. Fikir ve tecrübelerimiz bize görselin ötesine geçmeyi ve işe yarayan  tasarımlar üretmemizi söylüyor. Biz de ticaret ve kültür kurumlarının iletişim sorunlarını özgün çözümler ortaya koyarak giderirken, yaptığımız işin keyfini çıkarmayı ihmal etmiyoruz.

Ekibimizle Tanışın.

Ahmet Deniz Doğan
Ahmet Deniz DoğanTasarımcı
1968 yılında Almanya’da doğdu. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitirdi. Gazeteciliğin büyüsüne kapılıp üç yıl Hürriyet Haber Ajansı İzmir Bürosu İstihbarat Servisi’nde çalıştı. Sayfa tasarımı merakı haberciliğin önüne geçince, İzmir’de reklamcılığın duayeni kabul edilen Tayla Kıyat’ın yanında, Reklam Prodüksiyon Ajans’ta işe başladı. 23 yıl önce başladığı tasarım mesleğine kurucusu olduğu Bilge Tasarım Atölyesi’nde devam ediyor.
Sayfa Tasarımı 95%
Web Tasarımı 90%
Ipad uygulamaları / epub 87%
Ali Saraçoğlu
Ali SaraçoğluTasarımcı
Almanya’da doğdu. Öğrenim hayatına devam etmek için ailesi ile birlikte Türkiye’ye taşındı. Çocukluktan beri süregelen plastik sanatlar merakını Güzel Sanatlar Fakültesi eğitimiyle pekiştirdi. Mezun olduktan sonra resim ve grafik tasarım çalışmalarını sürdürdü. Yeni merakı olan reklam fotoğrafçılığında kendisini geliştirmek için iki yıl İstanbul’da yaşadı. Resim ve grafik tasarım alanlarında 10’un üzerinde ödülü bulunan Ali Saraçoğlu, ortağı olduğu Bilge Tasarım Atölyesi’nde çalışmalarını sürdürüyor .
Grafik Tasarım 89%
İllustrasyon 95%
Fotoğraf 93%